ICC Turkey
NETFLIX, HABİTAT DERNEĞİ ve ICC TÜRKİYE’NİN «GELECEĞİN EKRANI PROJESİ» «EBEVEYN BULUŞMALARI» İLE DEVAM EDİYOR!
19 – 20 Ekim 2021, saat 19.00-21.00

 

Netflix, ICC Türkiye Milli Komitesi ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen “Geleceğin Ekranı Projesi” kapsamında 19 – 20 Ekim 2021 tarihlerinde, saat 19.00 – 21.00 arasında “Ebeveyn Buluşmaları” gerçekleştirilecektir.


Ebeveyn Buluşmaları ile dijital çağda ebeveynlik ve çocuk gelişimi hakkında bilgi verilmesi ve dijital ebeveynlik kavramının toplum geneline yayılması için gerekli ipuçlarının verilmesi hedeflenmektedir. 


BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


Ebeveyn Buluşmaları Eğitim İçeriği: 

  • Dijital Çağda Ebeveynlik
  • Teknoloji ve Çocuk Gelişimi
  • Çocukları Dijitalde Yakalamak
  • Dijital Çağda Çocuk Hakları
  • Dijital Denge

Kimler başvuruda bulunabilir?
Buluşma, eğitim içeriği hakkında bilgi sahibi olmak ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen ebeveynlerin katılımına açıktır.   


Eğitiminin detayları nelerdir?  
Eğitimimiz kontenjanla sınır olup yalnızca olumlu durumda dönüş sağlanacaktır.


Buluşma Tarih ve Saati: 19 – 20 Ekim 2021, saat 19.00-21.00


Her türlü sorunuz için dijitaldonusum@habitatdernegi.org adresinden bilgi alabilirsiniz.


BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


Proje Hakkında
Netflix, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Geleceğin Ekranı Projesi, dijital vatandaşlık, dijital güvenlik ve dijital okuryazarlık kavramlarının toplum geneline yayılması ve genç nesillere bilinçli içerik tüketim alışkanlıkları kazandırılmasını hedeflemektedir. Proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim içerikleriyle, dijital ebeveynlik kavramının ve öğrenciler özelinde dikkat edilmesi gereken noktaların ebeveynlere etkili ve interaktif bir şekilde öğretilmesi amaçlanmaktadır. Proje kapsamında, eğitimlere ek olarak, “Bilgilendirici Podcastler” ve “Netflix Haber Merkezi İçerikleri” gibi eğitici içerikler ve “Öğretmen Eğitim Buluşmaları,” “Dijital Aile Buluşmaları” ve “Dijital Güvenlik Zirvesi” düzenlenmesi planlanıyor.