ICC Turkey
“KURUMSAL START-UP ​​YILDIZLARI ÖDÜLLERİ”
ilk kez küresel düzeyde verilecek

ICC ve uluslararası danışmanlık firması Mind the Bridge işbirliğinde bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan “Kurumsal Start-up ​​Yıldızları Ödülleri”, ilk kez küresel düzeyde verilecek.


Avrupa Komisyonu’nun Start-up Avrupa inisiyatifi kapsamında 2016’dan itibaren düzenlenen “Kurumsal Start-up ​​Yıldızları Ödülleri” açık inovasyon alanındaki en aktif kurumsal şirketlerin tanınmasını amaçlamaktadır.


Bu yıl, ICC ile yapılan işbirliği ile 2020 ödülleri, dünyanın her bölgesindeki şirketler ve girişimler arasındaki işbirliklerini kutlamayı hedeflemektedir.


Bu ödül; şirketlerin alanında lider bir öncü olarak tanınması, ekonomik rekabetçiliğin artırılması ve yeni nesil iş dünyası liderlerinin desteklenmesi için bir fırsat olacaktır. Satın almalar/lisanslama/ortaklıklar, doğrudan yatırımlar veya diğer özel dahili programlar aracılığıyla yeni kurulan start-uplarla karşılıklı yararlı ortaklıklar kurmak için çalışan inovasyon lideri şirketler bu ödüllere başvurabilir.


Son başvuru tarihi 7 Temmuz 2020’dir. Başvuru yapmak için lütfen tıklayınız.


Daha fazla bilgi için ICC Türkiye Milli Komitesi / ICC Girişimcilik Merkezi - İstanbul Bölge Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.