ICC Turkey
Yıllık Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansı 21-22 Mart’ta ICC Türkiye İşbirliğinde Düzenlenecek

Küresel Finans Dünyasına yönelik yayınlar ve konferanslar düzenleyen Exporta Grup, 7. Yıllık Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansı’nı 21-22 Mart 2013 tarihlerinde İstanbul’da, Swisshotel Bosphorus’da  düzenleyecektir. Türkiye’nin küresel ekonomideki yerinin giderek daha fazla önem kazanması nedeniyle, Exporta Grup, 2013 yılı Ticaret ve İhracat Finansmanı Konferansı’nı ülkemizde düzenlemeye karar vermiştir. Bilindiği üzere, Avrupa bölgesindeki ekonomik kriz nedeniyle Türk firmaları farklı pazar arayışlarına girmiştir.

Konferans ülkemizin uluslararası ticaret finansmanının önemli bileşenlerinin tartışılacağı bir platform oluşturmaktadır. Tüm dünyadan uzmanların katılacağı konferansta vaka analizleri, paneller ve sunumlar yapılacaktır. Bu çerçevede, 2 gün sürecek olan Konferans önemli bir “networking” imkanı sunmaktadır. Konferansa yerel ve uluslararası bankaların, çok uluslu şirketlerin ve KOBİ’lerin, bağımsız finansçıların, sigorta brokırlarının, ihracat kredi ajanslarının, hukukçuların ve danışmanların vs. katılmaları son derece önemlidir.

TOBB ve ICC Türkiye’nin de kurumsal partner olduğu söz konusu konferansın detaylı programı ekte sunulmakta olup, Konferans’a katılmak isteyenler TOBB15 kodunu kullanarak, katılım bedel için %15’lik bir indirimden yararlanabilirler.

Etkinlik programı için lütfen buraya tıklayınız.