ICC Turkey
Geleceğin Ekranı Projesi “Ebeveyn Buluşmaları” ile devam ediyor.

 

Netflix, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Geleceğin Ekranı Projesi kapsamında düzenlenecek olan “Ebeveyn Buluşmaları,” 21 – 22 Aralık  2021 tarihlerinde, saat 19.00-21.00 arasında gerçekleştirilecektir. 


Sen de dijital çağda ebeveynlik ve çocuk gelişimi hakkında bilgi sahibi olmak ve dijital ebeveynlik kavramının toplum geneline yayılması için gerekli ipuçlarını öğrenmek istiyorsan, “Ebeveyn Buluşmaları” etkinliğimize katılmak için hemen başvur! 


Başvuru için tıklayınız.


Ebeveyn Buluşmaları İçeriği: 

  • Dijital Çağda Ebeveynlik
  • Teknoloji ve Çocuk Gelişimi
  • Çocukları Dijitalde Yakalamak
  • Dijital Çağda Çocuk Hakları
  • Dijital Denge

 

Kimler başvuruda bulunabilir? 
Buluşma, eğitim içeriği hakkında bilgi sahibi olmak ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen ebeveynlerin katılımına açıktır.   


Buluşma Tarih ve Saati: 21 – 22 Aralık  2021, saat 19.00-21.00
Her türlü sorunuz için dijitaldonusum@habitatdernegi.org adresinden bilgi alabilirsiniz. 


Proje Hakkında 
Netflix, Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi ve Habitat Derneği ortaklığında yürütülen Geleceğin Ekranı Projesi, dijital vatandaşlık, dijital güvenlik ve dijital okuryazarlık kavramlarının toplum geneline yayılması ve genç nesillere bilinçli içerik tüketim alışkanlıkları kazandırılmasını hedeflemektedir. Proje kapsamında gerçekleştirilen eğitim içerikleriyle, dijital ebeveynlik kavramının ve öğrenciler özelinde dikkat edilmesi gereken noktaların ebeveynlere etkili ve interaktif bir şekilde öğretilmesi amaçlanmaktadır. Proje kapsamında, eğitimlere ek olarak, “Bilgilendirici Podcastler” ve “Netflix Haber Merkezi İçerikleri” gibi eğitici içerikler ve “Öğretmen Eğitim Buluşmaları,” “Dijital Aile Buluşmaları” ve “Dijital Güvenlik Zirvesi” düzenlenmesi planlanıyor.