ICC Turkey
ICC ORTA ASYA İNİSİYATİFİ WEBİNARI
18 EKİM 2021, 14.30 (Türkiye saati ile)

 

Milletlerarası Ticaret Odası (ICC), 100’den fazla ülkede 45 milyon teşebbüsü kapsayan üye ağıyla dünyanın en büyük iş organizasyonudur. 92 ülkede Milli Komitesi bulunan ICC’nin misyonu; herkesin, her gün ve her yerde ticaret yapmasını sağlamaktır. Bu misyonunun bir parçası olarak, pandemi sonrası daha güçlü, daha dayanıklı ve daha adil bir ekonomik sistem geliştirilmesine destek olmak amacıyla bölgesel düzeyde de etkisini ve varlığını artırmayı hedeflemektedir.


Bu hedef kapsamında, ICC, Orta Asya’daki varlığını artırmak amacıyla yeni bir girişim başlatmıştır. Bu webinar ile, ICC'nin Orta Asya İnisiyatifine ilişkin bilgi verilerek Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Tacikistan'dan katılımcılar ile ICC'nin bu bölgede ticaretin teşvik edilmesi ve kolaylaştırılmasına yönelik araçlarına ilişkin genel bir bakış açısı sunulması ve görüş alışverişinde bulunulması amaçlanmaktadır.


TOBB Başkanı ve ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ve ICC Genel Sekreteri John Denton’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan webinara; Ticaret ve Sanayi Odalarının, KOBİ'lerin, İş Dünyası Kuruluşlarının, Kamu temsilcilerinin, E-ticaret platformlarının, danışmanların ve akademisyenlerin katılımları faydalı olacaktır.


Etkinlik kapsamında Türkçe, İngilizce, Rusça tercüme hizmeti sağlanacaktır. 


Kayıt yaptırmak ve programa ulaşmak için tıklayınız.