ICC'nin 100. Yılı vesilesiyle ICC Türkiye ve TOBB işbirliğinde ICC Genel Sekreteri John Denton'ın katılımıyla İstanbulda Sait Halim Paşa Yalısında bir akşam yemeği düzenlendi. 
  ICC (Milletlerarası Ticaret Odası) Girişimcilik Merkezi, İstanbul’da Bölge Ofisi kurarak, TOBB, Facebook ve Habitat’ın işbirliğinde oluşturulan ‘Facebook İstasyon’a ortak oldu. ICC Türkiye Milli Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu evsahipliğinde, ICC Genel Sekreteri John Denton’ın katılımıyla 24 Şubat 2020 tarihinde İstanbul’da TOBB Hizmet Binası’nda bir çalışma yemeği düzenlendi. Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi tarafından ICC Milletlerarası Tahkim Divanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile işbirliğinde  '15. ICC Türkiye Tahkim Günü' 24 Ocak 2020 tarihinde İstanbul’da düzenlendi. Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) Türkiye Milli Komitesi tarafından uluslararası ticarette kullanılan, evrensel olarak standartlandırılmış ve malların satışı için dünya çapında kabul gören kuralları belirleyen “INCOTERMS® 2020’nin MENA Bölgesi Açılış Zirvesi” İstanbul’da düzenlendi.

24 Şubat 2020

ICC 100. YIL KUTLAMASI İSTANBUL'DA YAPILDI

24 Şubat 2020

TOBB, ICC ve ICC Türkiye Milli Komitesi “ICC Girişimcilik Merkezi – İstanbul Bölge Ofisi” kurarak Facebook İstasyon’a ortak oldu.

24 Şubat 2020

ICC GENEL SEKRETERİ JOHN DENTON’IN KATILIMIYLA ÇALIŞMA YEMEĞİ

24 Ocak 2020

“15. ICC Türkiye Tahkim Günü”, İstanbul’da gerçekleştirildi.

05 Aralık 2019

INCOTERMS® 2020 MENA BÖLGESİ AÇILIŞ ZİRVESİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ